Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan szokjak le a kóláról?

Hogyan szokjak le a kóláról?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy nagyonn rá vagyok szokva a pepsi kólára rendesen kívánja a szervezetem pedig mar annyi fogamat tönkre tette és már eleg sok kg -ot fel is szedtem a kóla miatt

2018. máj. 24. 08:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak akarat kérdése. Egyszerűen nem veszel és iszol többet. Igyál inkább ásványvizet.
2018. máj. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem sokan nem tudják, de a Kóla (Cola) - bármelyik - hosszabb távon inkább káros. Nemcsak hizlal a sok cukor miatt, de lebontja - kioldja a csontjaid kálciumát. Ha nem hiszel nekem, csináld meg a következő kísérletet: tégy egy pohár kólába egy darab csirke csontot, és hagyd 24 órát állni. Egyszerűen feloldja, de legalábbis porózussá, lyukacsossá teszi. Az sem véletlen, hogy a kóla ipari változatát gépek zsírtalanítására, rozsdamarásra alkalmazzák! Pl. WC dugulásra is használ! Nézz, olvass utána a neten. Én már évtizedek óta nem iszom, mióta az egyik régi haverom, aki a McDonaldsnál dolgozott, látta, hogy az üdítő kiadó gépek tisztításkor úgy néznek ki, mintha kátrányosak lennének.

Mellesleg volt egy növendékem, aki naponta 2 liter kólát ivott. 16 éves volt, és egy gerinc probléma miatt

röntgenezte meg az orvos. Azt mondta, a doki, hogy megijedt, amikor a röntgen leletet megnézte, mert úgy néztek ki a csontjai, mintha egy 80 évesét nézte volna. Javasolta, hogy hagyja abba, különben tolókocsiba kényszerül... de persze egy 16 évesnek a 25-30 éves kor távolinak tűnik, és nem hagyott fel a kóla ivással.

Nem tudom, azóta mi történt vele, de biztos, hogy a csontjai nincsenek jó állapotban.

Hogyan szokjál le róla? Erőt kell venned magadon, és hagyd abba. Tudom, hogy nehéz lesz - mivel függőséget okoz -, de muszáj.

2018. máj. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Szerencsére a mi szájunkban nincs 24 óráig a kóla, csak 24 másodpercig.
2018. máj. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!