Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lett egy gennyes pukli a szaj...

Lett egy gennyes pukli a szaj piercingem mellett?

Figyelt kérdés

Sikerult kivennem, elotte ilyen volt: [link]


Piercing nelkul pedig ilyen: [link]


Ma hajnalban jott ki, kamillaztam, tetranoztam, betadineoztam is, de semmi nem hat ra. Tanacsok?



2018. máj. 24. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
13%
Tegyél még be vagy két pirszinget.
2018. máj. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Nem pattanás?
2018. máj. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Huha elso, ez nagyon hasznos volt. Tapsvihar.


Masodik: ketlem, hogy az lenne. :(

2018. máj. 24. 19:44
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

A képek tanúsága szerint ez furunkulusnak néz ki.

HA rajtam lenne ilyen, steril tűvel megnyitnám, a hólyagot kiüríteném,hydrogénperoxyddal lefertőtleníteném, és aztán valami szárító kenőcsöt alkalmaznék rá. DE neked azt tanácsolom, hogy keresd fel a sebészetet, ÉS a piercinget NE használd a fertőzött bőrödön!!!

2018. máj. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Metionin ***** válasza:
Hú ez szerintem is bőrgyógyász. A piercinget meg alaposan fertőtlenítsd le, mielőtt visszateszed.
2018. máj. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Gennyes vadhúsnak néz ki. Menj vissza a piercerhez és kérdezd meg mi a teendő, tud-e valamit ajánlani, vagypedig bőrgyógyász, aki sebészetre küldd.
2018. máj. 25. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Meg az este kipukkant, betadine-t kapott es mostanra majdnem nyoma sincs. :)) Azert koszonom a valaszokat!
2018. máj. 25. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!