Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért leszek rosszul a kocsiban?

Miért leszek rosszul a kocsiban?

Figyelt kérdés
1 hete kezdett el előfordulni, amikor kocsival jövök dolgozni, én vezetek. Beülök a kocsiba, semmi gond, kb 10 perc elteltével elkezdek tompulni, szédülni, olyan érzés mintha felmenne a vérnyomásom/pulzusom, mint aki el akarna ájulni, de mégse, csak nem látok tisztán, nem bírok koncentrálni. Amint kiszállok a kocsiból szinte azonnal elmúlik. Amikor busszal járok akkor semmi probléma, ugyanazt az utat simán kibírom gond nélkül. Egy 25 km-es távról van szó, ez oda-vissza 50 km. 4 éve van jogosítványom, de sose fordult még elő velem hasonló :\ Tegnap csak 5 percre ültem kocsiba, gyorsan leszaladtam a boltba, de ott is már kezdtem érezni ezt a rossz érzést. Imádok vezetni, régen pánikbeteg voltam, buszozni nem bírtam, kocsiban voltam mindig csak jól, szinte mindenhova azzal közlekedtem. Nagyon aggódok, hogy ha állandósulnak ezek a rosszul létek, hogy nem tudok vezetni majd. Nem tudom, hogy mennyire számít, rendszeresen húzza a görcs a lábamat, tegnap éjjel csak 3x volt görcsöm, pedig hónapok óta szedek magnéziumot és ennek ellenére is heti rendszerességgel görcsöl a lábam. Mindenféle tanácsnak, ötletnek örülnék, hogy vajon mi okozhatja ezt a rosszul létet.

2018. jún. 8. 08:07
 1/2 anonim válasza:
Az utazás előtti kávé is lehet okozója, persze csak akkor ha fogyasztod.
2018. jún. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem iszok rendszeresen kávét, inkább hétvégén szoktam csak reggel, de hétköznap ritkán. Maximum akkor ha már hazaértem és még sok dolgom van, de kell egy kis kávé, hogy felélénküljek.
2018. jún. 21. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!