Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi értelme állandóan orvoshoz...

Mi értelme állandóan orvoshoz járni, ha úgy is van mindig valami gond?

Figyelt kérdés
Anyukám alapból egy ideges ember és mint tudjuk a szorongás és egyéb dolog megbetegít.Van itt már minden véres vizelet,mióma,kivett pajzsmirigy meg még sorolhatnám.Orvosról orvosra megyünk gyógyszer ez az minden van ujj is akad,de a betegség meg van vagy van még újabb is.Már unom,hogy az autómban kb vagy harminc valahány ezer kilométer csak orvos és kórházba járás,és nem saját részemre.Mindig akad valami gond,de a lelki dolgokon pl nem változtat anyukám szerintem így ne is csodálkozzon.

2018. jún. 14. 13:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem ártana egy pszichológust is felkeresni.
2018. jún. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Akkor előbb menjen pszichiátriára rehabra.
2018. jún. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Tudjuk hogy a szorongás megbetegít. Meg azt is, hogy szorongás nélkül is lehet valakinek gyenge az egészsége. Ezen csak ront ha a család nyilvánvalóan teherként éléi meg hogy segíteni kel a beteget.
2018. jún. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
32%
#3 az meg a többieken ront, ha az anyuka hipochonder lett, és folyamat fuvarozni kell, meg a nyavajáival kell foglalkozni. Magán is segíthetne egy kicsit, nem kell beleőrülni néhány betegségbe, meg a szorongást annyiban hagyni.
2018. jún. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

# 3


Nem lenne teher,csak már agyramenős a dolog,mindig van valami új meg mindig a sopánkodás meg a magát rágás meg sorolhatnám.

2018. jún. 14. 14:06
 6/19 A kérdező kommentje:

# 4


Azért nem hipohonder bár lehet van amiben kicsit,csak azon nem gondolkodik el mitől alakulhatnak ki és ténylegesen,hogyan lehetne megoldani.

2018. jún. 14. 14:07
 7/19 A kérdező kommentje:

# 1


Nem tudom idősebb emberen mennyit tudna változtatni

2018. jún. 14. 14:08
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Hipochonder nem lehet ha véres vizelet is volt, meg mióma, kivett pajzsmirigy, stb. Ezek nem képzelt betegségek. Sajnos idősebb korban minden előjön, nemcsak neki, másoknak is. Ha nem mentetek volna ezekkel orvoshoz, akkor lehet már nem is élne anyukád.
2018. jún. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

# 8


Jó ezt én tudom,de a kiváltó okokat nem keresi.

2018. jún. 14. 14:11
 10/19 anonim ***** válasza:
67%
"az meg a többieken ront, ha az anyuka hipochonder lett, és folyamat fuvarozni kell" Nyilván zseniális orvost tisztelhetek benned, ha igy látatlanban el tudod dönteni hogy a beteg csak képzeli a betegségeit. Tisztelt professzor! az utóbbi időben az én egészségem is megrendült, nőgyógyászati, és emésztőrendszerei gondokkal küszködök, borzasztóan feszültté tesz hogy sokkal hamarabb terítenek le a fertőzések mint tíz évvel ezelőtt: legyen szíves már diagnosztizálni,, hogy hipochonder vagyok-e, vagy esetleg köze lehet-e a dolognak ahhoz hogy jó ideje alumíniummal dolgozom: esetleg az alumínium mérgezés okozhatja? Ha már akkora diagnoszta hogy neten keresztül képzelt betegnek kiált ki valakit, akkor nyilván engem is el tud irányítani a megfelelő szakorvoshoz, legyen az pszichiáter vagy egyéb szakrendelés.... De jó hogy jobban tudod mi van az illetővel mint az orvosok akik látták.
2018. jún. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!