Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől fulladok? Van erre...

Mitől fulladok? Van erre gyógyszer?

Figyelt kérdés
Nincs róla tudomásom, hogy lenne ilyen jellegű allergiám, de mostanában ha kimegyek az utcára egy idő után nem kapok levegőt. Elöl hátul a tüdőm magasságában és egészen fent a nyakam fele nagyon "nyom". Elkezdek fulladozni és alig várom, hogy lakásba érjek, ott elmúlik. A teherbírásom is rosszabb lett, egy fél emelettől az utcán már fulladok, pedig nem töröm össze a mázsát. (173/56) Lehetséges, hogy allergiás lettem valamire így 18 évesen?
2010. jún. 16. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Vagy allergia (akár asthma) vagy szívbetegség.
2010. jún. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Stresszes az életed?Mert ez hasonlít arra,amit pánikbetegek tapasztalna,lehet akár agora fóbia is.Tudat alatt félsz, ha ki kell mozdulnod.

Másik lehetőség,aminek bár ne, sok a valószínűsége,mert fiatal vagy és a súlyod is ideális,de esetleg lehet valamilyen szívprobléma.Mondd el a dokinak a tüneteid.Szerencsés esetben csinál terhelése EKG-t és az is segít kideríteni,mitől fulladsz,miért vagy gyenge.

Nekem leginkább az a gyanúm,hogy ez idegi eredetű nálad,nem hinném,hogy allargia .

2010. jún. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ideges típus, kiegyensúlyozott életem van. Kifejezetten olyan mintha valami növény irritálna, csak azért nem értem, mert nem mindig ott jön elő ahol vannak növények. A pánikbetegséget kizárnám, mert tényleg minden összejön az életemben nincs okom zaklatottnak lenni. Szívritmuszavarom előfordul néha bár ez nem hiszem, hogy összefüggésbe hozhazó. Mondtam már orvosnak azt mondta diétázzak, de ő mindig ezt mondja, előfordult, hogy 53 kilósan is rám szólt, hogy diétázzak.
2010. jún. 16. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!