Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Volt már valakinek hasonló...

Volt már valakinek hasonló tünete? (Megyek bőrgyógyászhoz, de a rendes rendelésre csak hetek múlva kaptam időpontot, szóval lehet magándoki lesz)

Figyelt kérdés

Kezdetben mell között és lefele a has fele jelentek meg barnás foltok a bőrömön, és ilyen furcsa a felszíne, olyan "smirglis". Akkor nem gondoltam semmi rosszra, a nagy melegben sokat kellett rohangálnom a városban, és lehet a ruhám sem szellőzött megfelelően, azt hittem csak emiatt van.

Viszont a napokban megjelent az egyik hónaljam alatt is, inkább a mell külső oldalán, kisebb területen, és ez hámlani is kezdett (a másik foltok még nem tűntek el).

Egy ideje szedek fogamzásgátlót, lehet hogy hormonprobléma miatt van, vagy akár a meleg miatt valami gombás fertőzés (a net szerint, csak furák a leírások....)


Szóval azt szeretné megkérdezni, volt- e valakinek hasonló és mi volt a konklúzió.

Igen, tudom, irány a doki, de a héten még esélytelen a vizsgaidőszak miatt, de kezdek nagyon kibukni.


Köszönöm a segítő válaszokat, kérem mellőzni a beszólásokat.



2018. jún. 16. 12:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Látatlanban nem lehet megmondani, de tipikusan gombának hangzik. A melegben, nedves környezetben (izzadság) különösen jól érzi magát, úgyhogy nem várnék hetekig, csak rosszabb lesz. Írnak fel rá kenőcsöt, attól valószínűleg rendeződik. Esetleg megpróbálhatod enyhén ecetes vízzel kenegetni, amíg nem látja orvos, nálam az többször bevált, viszont nem minden gombafajtára működik. Bőrgyógyásznak ne említsd.
2018. jún. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!