Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kislányom a szájába vett egy...

Kislányom a szájába vett egy eti csigat. Baj lesz?

Figyelt kérdés

Azt vettem eszre, hogy valamit rag. Es kis csiga volt.

Lehet baja? A nyálától pl


2018. jún. 17. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt így nem lehet megmondani, nem lehet tudni, hogy az a csiga hol, merre járt. Nem akarom én az ördögöt a falra festeni, de előfordul hogy szalmonellát hordoznak, vagy patkány ürülékkel kerültek kapcsolatba, sok minden lehet benne a pakliban. Szerencsés esetben tiszta. Nem tudom.
2018. jún. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%
Semmi baja nem lesz.
2018. jún. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
Nincs nagyobb veszélye, mint amikor 15-16 év múlva majd valami mást vesz a szájába. Az éticsiga tiszta állat, ráadásul ehető. Hacsak nem beteg, vagy valami nagyon mocskos helyről vette fel (bár a csigák nem szeretik a büdös, mocskos helyeket), akkor elenyészően kicsi a veszély.
2018. jún. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Ha nem rágta meg, simán túléli a csiga.
2018. jún. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha éti csiga volt akkor talán nem lesz semmi baja. A meztelencsigák viszont potenciális féreghordozók is lehetnek.
2018. jún. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Eltört a háza? Ha nem, akkor semmi baja.
2018. jún. 18. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az éticsiga is simán hordozhat férget vagy akármilyen nyavalyát. de ha nem rágta meg és nyelte le akkor valószínű nem lesz gond. Én azért rákérdeznék orvosnál is, biztos ami biztos
2018. jún. 18. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!