Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Napi hányszori fürdés a normális?

Napi hányszori fürdés a normális?

Figyelt kérdés

például vannak akik naponta 3-4 szer is lezuhanyoznak...

véleményeket kérnék köszönöm

xoxo


2008. okt. 31. 18:09
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem a napi 1 is eleg. Persze ha mondjuk nehez fizikai munkat vegzel, vagy sportolsz, es megizzadsz, akkor utana is celszeru lezuhanyozni. De az alap az napi 1. Szerintem.
2008. okt. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Nekem az 1, de az KOTELEZOEN! A 2 sem rossz.
2008. okt. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Nem jó naponta többször fürdeni, mert a bőrt zsírozó természetes zsírt lemosod magadról, így előbb-utóbb problémás lesz a bőröd. Szárazabb, érzékenyebb, stb.
2008. okt. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Napi 1 lenne a normális és lehetőleg este. Mert pl ha reggel zuhizol akkro frissen lemosod a tested természetes védekezőanyagait és ugymond "csupaszon" lépsz ki az utcára ahol könnyen el lehet kapni bármit, jobban mint nem frissen mosakodva.

Persze én is sokszor zuhizok reggel, mert felfrissít, de igyexem visszaszorítani a nagy szappan használatot.

Mensikor én is napi többször lezuhanyzok, illetve nyáron ia.

2008. okt. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én nem érzem naponta szükségét. kétnaponta tökéletes. és nincs vele semmi bajom
2008. nov. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hát én a napi 1-et alapnak tartom mert gusztustalan koszos testtel befeküdni pl az ágyba, vagy koszosan szeretkezni...
2008. nov. 10. 16:43
 7/8 anonim ***** válasza:
minden este
2009. ápr. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
1 vagy 2.
2022. ápr. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!