Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nappal alszom, éjjel vagyok...

Nappal alszom, éjjel vagyok ébren, hogyan álljak vissza?

Figyelt kérdés
Mindig, ha nyári szünet van, 2-ig maradtam fent, de ez most átfordult abba, hogy, mikor kel fel a nap 5-kor, vagy reggel 7-kor alszok el. Utána meg ugye a délután kellős közepén kelt fel valami rokon, és azt hiszik, 16 órákat alszom. Senkinek sem vallottam be, hogy reggel fekszem le, mert hülyének néznének, ahogy én is idiótának tartom magamat, ezért szeretnék változtatni.

2018. jún. 25. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne fekudj le reggel 7-kor hanem maradj ebren. Estere dog almos leszel es valoszinuleg masnap reggelig alszol. Ha vegzel valami fizikai munkat is az meg jobb.
2018. jún. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyik reggel ne feküdj le. Készíts reggelit a családnak, vagy menj el kora hajnalban a piacra, vagy boltba. Vagy uszodába, vagy futni, vagy csak sétálni, megnézni a napfelkeltét.

Egyszer én megcsináltam ezt, egész éjjel rajzoltam, nagyon izgatott voltam, és hajnal fél hatkor már úgy döntöttem, nem éri meg lefeküdni - nem is voltam álmos. Este hétkor eldőltem mint egy zsák.

2018. jún. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tényleg próbálj fennmaradni, mozdulj ki pár órára, fáraszd le magad, aztán 9-10 között már aludni fogsz.
2018. jún. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!