Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nappal alszok, éjjel fent...

Nappal alszok, éjjel fent vagyok. Hogyan tudnám megfordítani?

Figyelt kérdés
Korábban sosem volt ilyen gondom, bármikor tudtam aludni, ha délután el is szundikáltam néhány órára, akkor attól még ugyanúgy aludtam éjjel is. Ugyanakkor mióta nem járok suliba, azóta nem kell korán kelnem, napközben sem fáradok le annyira és az sem baj, ha este picit tovább maradok ébren. Eddig ez így rendben is volt, kialudtam magam és 8-9 körül keltem, de az utóbbi időben csak 3kor tudtam elaludni és dél-1 óra körül keltem, majd 6 körül aludtam el és 3kor keltem...Ez már nagyon nem jó mert így kb. átalszom az egész napot, semmit nem tudok csinálni és időnként korán vagy legalábbis emberi időben is lenne dolgom. Most is éppen így jártam, egész éjjel nem tudtam aludni...Ha megpróbálok ébren maradni és korán visszafekszem, akkor ez majd normalizálódni fog?
2017. nov. 6. 05:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak azt tudom tanàcsolni,hogy próbálj meg fokozatosan visszaállni.Kezdetben nem elaludni délután,majd inkább minél később lefeküdni kb 9-10 óra körül.Emellett próbálj meg nyugtató zenét hallgatni,sportolni esetleg valamit,a lényeg,hogy kifárasszon valami.Ha van valamilyen stressz vagy huzamosabb magánjellegű probléma,akkor pedig azt megoldani.
2017. nov. 6. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Iratkozz be valami tanfolyamra, ami reggel 8-kor kezdődik, akkor emiatt majd visszaállsz arra a rendszerre, ami iskolás korodban jól működött.
2017. nov. 6. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Költözz el Amerikába!
2017. nov. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!