Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Körülbelül 2 hete nagyon fáj...

Körülbelül 2 hete nagyon fáj a gyomrom. Éjjel nappal egyfolytában. Valakinek valami hasonló tapasztalat?

Figyelt kérdés
Bármit eszek de bármit eszek iszok nagyon fáj a gyomrom olyan mintha nyomnák. Ha nem eszek semmit akkor nem fáj egyáltalán. Egyedül a ropi amitől nem fáj. Múlt hónapban a menstruációm is kimaradt.Nem tudom hogy a kettő mennyire függ össze. Ha valakinek voltak már hasonló tünetei és tudna segíteni hogy mitől lenne jobb azt Megköszönném.
2016. aug. 3. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:

lehet, hogy túl sok a savad? akkor jellemző az evés után fájdalom.

próbáld meg, hogy egy kiskanál szódabikarbónát belekversz vízbe és megiszod. ha sok a savad, ez segíthet.

megpróbálhatsz a gyógyszertárban recept nélkül kapható savlekötőket, én a rennie-t szoktam, az jó.


ha ez nem használ menj orvoshoz.


ha bármikor volt olyan hányásod, amiben mintha kávézacc lett volna, vagy volt fekete színű székleted, akkor AZONNAL menj orvoshoz.

2016. aug. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget. Nem tudom hogy mennyi közé lehet ahoz hogy vagy 2 napja meg a köldökömtől jobbra az oldalamba enyhe nyilaló érzést érzek.
2016. aug. 3. 16:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem kb. 2 hónapja faj egyfolytában a gyomrom. Megtükröztek és gyomorgyulladásom van. Kaptam savlekötőt, amit elkezdtem szedni, de ettől még betegebb lettem (Clostridium Difficile baktérium elkezdett elszaporodni), egy antibiotikum kúrát követően most diétával próbálom rendezni a gyomromat. De nekem a gyomorsav is áramlik felfele.
2016. aug. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Orvosról gondolom még sosem hallottál... Vagy mikor tervezel elmenni? Amikor már a halálodon vagy? Vagy még akkor sem, hátha elmúlik magától?
2016. aug. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló.Köszönöm szépen hogy szóltál hogy létezik irvos..ez eddig eszembe sem jutott. Csak tudod volt már hasonló problémák ami 1-2 héten belül el is múlt. Az ilyen negatív véleményekre nem vagyok kíváncsi.Ha nem tudsz értelmesen hozzá szólni akkor inkább görgess tovább ;) hidd el nem haragszom meg. A többieknek köszönöm szépen a segítséget.
2016. aug. 3. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!