Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gerincferdülésen hogy lehet...

Gerincferdülésen hogy lehet segíteni? Milyen műtét?

Figyelt kérdés
Kb 2-3 éve 10%-os gerincferdülést diagnosztizáltak nálam de akkor még nem gátolt semmiben, most már nem vagyok yan hajlékony, ha egy hátizsákot hordok, akkor érezhető hogy az egyik pántját jobban meg kell húzni mert a vállim magassága nem egyenlő. Nagyon félek hogy pár év múlva meg kell műteni, segítsetek, mivel lehet a leghatékonyabban javítani a ferdülésen?

2018. jún. 27. 23:45
 1/2 Miss Endzsi ***** válasza:

40 fok felett műtenek.

Javaslom a súlyzós edzést, hogy megerősödjenek a gerinctartó izmaid.

2018. jún. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Van egy speciális jógagyakorlat mégpedig a fejenállás. Kiválóan alkalmas mindeféle gerinc és szemprobléma javítására. Nekem is volt gerincferdülésem és a fejenállással hoztam rendbe. Elöször próbáld csak fal mellett csinálni. Elöredölsz a karjaid a fejed mellett, majd lábak fel kinyújtva. Én második próbálkozásra tudtam csak megcsinálni de utána már mindig. Javul a szív munkája is mert a véred símán belecsorog a fejedbe. Fiatalító és az arc ráncai ellen is jó. Ha nincs más komolyabb egészségügyi problémád bátran alkalmazd. Ha van elötte beszélj a háziorvosoddal vagy egy sportorvossal. Sok sikert és jó egészséget kívánok!
2018. júl. 9. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!