Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Menstruációs kehelyből mi...

Menstruációs kehelyből mi alapján válasszak méretet?

Figyelt kérdés

Mar egy ideje gondolkozok rajta hogy tamponról átváltok menstruációs kehelyre de nem tudom hogy melyik lenne a megfelelő méret. Mi alapján válasszak meretet?

Legyszi olyan emberek írjanak akik értenek hozzá valamennyire mert nem akarom elrontani a méretet.

17/l



2018. júl. 5. 10:59
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam hogy elég erős (legalábbis szerintem erős) a menstruációm. Ezt azert leírtam most mert nem tudom hogy ettől függ-e a méret.
2018. júl. 5. 11:02
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem szultel meg, akkor a kisebbet valaszd. Mennyire eros a verzesed? Milyen surun kell tampont/betetet cserelned egy erosebb napon? (Es milyen fajtabol)
2018. júl. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szerintem elég erős. Normál meretű o.b. tampont használok (általaban). 2. napon (3 napot szoktam mensruálni, nálam a 2 .nap a legerősseb) kb. 3 óránként cserélem de volt hogy 2 óra alatt megtelt a tampont és kiszivárgott a vér. Amikor nem otthon vagyok akkor általában tampont és betétet is hasznalok egyszerre hogy biztos ne legyen semmi baj. Ilyenkor always ultra betétet rakok be+ éjjelre is ezt a kettőt hasznalom (tudom hogy nem tesz jót hogy olyan sokat bent van a tamopn de ha csak betétet rakok be éjjelre (próbáltam) akkor átáztam és eddig nem lett tőle semmi bajpm hogy több időt volt bennem a tampon (persze ha éjjel felébredtem akkor azért kicseréltem, remélem nem is lesz tőle bajom) persze ha már esetleg már menstruációs kelyhet használom akkor ez a veszély nem áll fent (legalábbis azt olvastam hogy ha az 8 óránák kicsit többet van bennem akkor is nagyon kicsi az esélyem valamilyen betegségre) Ja és szülni még nem szültem.
2018. júl. 5. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!