Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nemi erőszak után lehet...

Nemi erőszak után lehet nagyon erős menstruációs görcs?

Figyelt kérdés

előtte sosem volt túl fájdalmas, néha görcsölt, de nem nagyon.

azóta viszont iszonyat, ma azt hittem pl, hogy nem bírom ki, már a sírás kerülgetett, gyógyszer végül nagy nehezen használt


2018. jan. 23. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:
38%

Lehet.

Többszöri alkalom?

2018. jan. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
De biztos, hogy menstruációs görcs? Nem mondjuk sérült a méhszájad közben?
2018. jan. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ez egy éve volt nagyjából. azóta nagyon megszenvedem. az eset után voltam dokinál, voltak gondok de inkább külső sérülések
2018. jan. 23. 22:57
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
a lelki aspektussal foglalkoztál? képes nagyon tönkre tenni a dolgokat fizikai szinten is.
2018. jan. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Endometriózis is okozhatja, mindenképp menj el nőgyógyászhoz.
2018. jan. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljeskörű STD-szűrés megvolt az eset után?
2018. jan. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
33%
Gondolom borzasztóan megviseltek a történtek. Valószínű ez hat ki a mensesedre. Ez oda vissza működik. Pl. Van egy törzs akiknél az a szokás, hogy a.nőnek el kell vonulnia egy kis házba amikor menstruál. A 2. Nap után meglátogatja a.férje és ha még mindig menstruál jól elveri. Utána mimden nap ez van amígcel nem múlik neki. Ebben a törzsben nem nagyon mestruálnak a nők 3 napon túl. Próbálj keresni egy jó pszichológust akivel át tudjátok beszélni a.történteket. Itt a lelked lett beteg nem a tested. Nem akarok okoskodni de szerintem tiltakozik a nőiség ellen....belül talán utálod magad ott lent, mert egy gusztustalan ember ezt.tette veled. Ez teljesen normális....csak nem tudom, hogy lehetne feloldani. Együtt érzek veled....remelem egyszer túl jutsz ezen.
2018. febr. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!