Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehet zajos környezetbe...

Hogyan lehet zajos környezetben aludni?

Figyelt kérdés
Nehezen alszom, minden apró zajra felébredek. A felső szomszéd nagyon hangos, a háztartásban is néhány tag, ez ellen nem tudok mit tenni. Hogyan tudnék nyugodtan aludni ilyen környezetben? Fuldugo es altató már nem segít.
2018. júl. 5. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Hangszigetelés?

Az talán használ.

2018. júl. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne légy szívbajos, le kell ugatni mindenkit, aki zajong.

Én is csak csendben tudok aludni, bár nekem teljesen jó a füldugó is. Jó az, lehet szokni.

2018. júl. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Meg lehet szokni ezt is.Aki napközben nagyon elfárad,még a házat is elvihetnék felőle .
2018. júl. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát ezeknek a szomszédoknak sokszor szóltunk már, magasról tesznek rá. Hangszigetelest nem szeretnék, 3-4 év mulva elkoltozom innen. Megszokni mindig próbálom, de engem nagyon fel is idegesít az ilyen dolog és akkor már ezen kattog az agyam és biztos hogy nem fogok elaludni...
2018. júl. 5. 19:32
 5/6 anonim ***** válasza:

Teljesen megértelek.

Ugyan az van velem is, mint amit a 4-es pontban leírtál, ráadásul nekem horkolást is el kell viselnem. Egyszerűen nem tudok éppkézláb megoldást találni rá.

2018. júl. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Fáradtan.

Aki meg zajong, annak vissza kell zajongani, amikor ő aludna.

2018. júl. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!