Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miert tudok aludni mashol, de...

Miert tudok aludni mashol, de otthon nem?

Figyelt kérdés

a sajat lakasomban altalaban 3 vagy 4-kor fekszem le, addig nem tudok elaludni es 9-kor ebredek

ugy ebredek, mintha egy orat aludtam volna, farkas ehesen, szomjasan, fajo fejjel, teljesen kialvatlanul, de vissza aludni sosem tudok


mashol, szuloknel voltam rokonsagban egy hetet, este 1 korul aludtam el es reggel 8-9 korul keltem teljesen kipihenten, nem voltam ehes, se szomjas orakig


mi lehet ennek az oka?


az agy erdekes modon nalam kenyelmes matrac, naluk egy alvasra nem ajanlott kanape volt


2018. jún. 29. 00:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyedül élsz? Lehet, hogy a "biztonság" hiányzik tudat alatt. Az emberi szervezet néha egész furcsa dolgokat tud produkálni.
2018. jún. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is ha egyedül élsz akkor ez lehet a probléma. Én biztos vagyok benne hogyha egy éjszakát egyedül kellene itthon lennem akkor én se tudnék aludni. Amúgy nálam meg az van hogy bár itthon tudok aludni, de pl ha elmegyek a barátomhoz győrbe és ott alszok, akkor első éjszakán alig alszok, de ha ő jön hozzám akkor mint a bunda úgy alszok. Ugyanez van ha a bátyámhoz megyek Budapestre és ott kell aludnom. De ha meg a nagyszüleimhez megyek, ott is tök jól alszok hiába alszok ott évente csak párszor, olyan ugye mintha otthon lennék. Szóval elég fura ez az alvás téma. De remélem valahogy megoldódik a problémád, lehet ki kellene próbálnod hogy a szüleid, vagy egy barátod, valaki ott alszik veled és vajon akkor is rosszul alszol-e
2018. jún. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!