Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan állhatna helyre a...

Hogyan állhatna helyre a bioritmusom?

Figyelt kérdés

Egy éven át délután 2re jártam dolgozni, utána mindig dolgom volt, szóval hajnali 2kor feküdtem le, 11-12kor keltem Aztán egy éve elkezdtem egyetemre járni és korán kelni, 11kor feküdni, de sokszor nem jött össze az elalvás. És most éjjel kettőkor jön természetesen, hogy aludni menjek, esetleg 1 körül. Nagyon brutál volt a tanév egyetem+munka. És jó lenne beállni egy normál idejű alvásra. Most beteg vagyok, de így is hajnali kettő körül jutok az alváshoz. Ebben kicsit benne van az is, hogy a párom külföldön egy fesztiválon melózik és ezért későn tudunk beszélni, de volt, hogy már 11kor végzett, én mégis 1ig voltam fent legalabb.

Szóval az elmult egy evben sokszor feküdtem le viszonylag korán, mégis úgy érzem, hogy még mindig a régi ritmus működik. Pl volt, hogy este 7kor hulla voltam tanulni de egy oraval kesobb mar szellemileg aktiv voltam. És ez többször is.

Barmi ötlet?



2018. júl. 8. 02:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Bio-melatonin tablettát érdemes kipróbálni, az ilyen alvás-ébrenlét elcsúszások helyreállítására. Sajna jó drága.
2018. júl. 8. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
66%
Találj egy kis üres időt és ürítsd ki az elméd.Aztán tudatosítsd magadban az új életviteledet és ha ez nem üti a belső bioritmusodat akkor állítsd át az elméd az újra. A lényeg hogy harmóniába kerülj a testeddel és az elméddel.
2018. júl. 8. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2018. júl. 9. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!