Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fiam vérvizsgálatánál (sokszor...

Fiam vérvizsgálatánál (sokszor kapott vért) azt mondták, hogy ek antigénes a vére - ez mit jelent?

Figyelt kérdés

2018. júl. 11. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:

EK?

Nem Rh?

2018. júl. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha ott voltál, miért nem kérdezted meg? Jézus..
2018. júl. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy csak kifejezetten neki választott vért kaphat, nem kaphat simán csoportazonosat. Magyarul nehezebb neki megfelelő vért találni.
2018. júl. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
1. Bocs. Kérdeztem. Annyit mondtak, amit a 3. is leírt. Gondoltam valaki mélyebben válaszol, mert a dokikkal nehéz zöld ágra vergődnöm, nem akar senki válaszolni. Annyit tudtam kiszedni belőlük, hogy nem valószínű, hogy helyreáll valaha is és, hogy speciális vér kell neki. Engem érdekel, hogy mi az az E K antigén - gondoltam itt megkérdezem és akkor nem kell feltartanom a dokit, aki úgy sem akar válaszolni.
2018. júl. 11. 23:22
 5/5 anonim ***** válasza:
A kapott vértől alakulnak ki az antigének, mert a szervezet érzékeli, hogy az nem az övé. De ezzel semmi baj nincsen, felesleges megijedni.
2018. aug. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!