Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Leszbikusként lehet most vért...

Titkoskert kérdése:

Leszbikusként lehet most vért adni?

Figyelt kérdés

Szeretnék vért adni, rendszeresen ellenőriztezem a vérképem, tüdőszűrésre is járok...de utoljára , három éve is elzavartak, mert hogy bejelöltem , leszbikus.

Letagadni nem fogom. Viszont mindenhol vinnyognak, hogy évről évre kevesebb a vér tartalék. Közben 0-ás révén mindenkinek adhatnék, ráadásul elismerték, hogy ritka jó minőségű a vérem...csakhát a szexualitásom a gond...Nagyon gáznak érzem.

Csapolhatnának pedig falfehéredésig, mert gyorsan képződik újra, tökéletes az alvadás faktor is...


Aki pedig épp haldoklik, szerintem nem a nemi identitásommal foglalkozna...nem utolsó sorban aligha szedhetnék össze valami durva vérfertőzést stabil párkapcsolatban, leszbikusként....de azért van hiv tesztem is erre az eshetőségre is🤣



2018. jún. 17. 23:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%
Ha ezen fennakadnának, én biztos, hogy soha többet nem mennék vért adni.
2018. jún. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Tényleg emiatt küldtek el?? Hihetetlen. Mit mondtak szó szerint?
2018. jún. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
16%

HIV teszttel együtt szerintem még kétszer is meg kellene köszönniük. Szerintem menj és próbálkozz :)


22F engem a közelbe sem engednek Hodgkin-limfómából gyógyulva

2018. jún. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Hat nekem 3 eve ott volt a papiron.

Ugy zavart ki egy nő, mint az ázott kutyàt...

Nagyon megalazo volt...

Akkor azt mondtam, kapj...ok be, nem adok.

De nyilvan civilizalt tarsadalomban felnove ujra gondoltam, es szeretnek segiteni...

Mert noverem reven tudom, hogy az ilyen vert sulyos esetekben kuldik fel sos. Es hiany van belole...

2018. jún. 17. 23:37
 5/22 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ez max. a pasiknál lehet para a hív miatt.Nem értem a leszbi vagy nem,mit számít.Próbáld újra máshol.A nullás nagyon kell!!! Anyumnak is az van,ő adhatna de vérszegény.Neki pedig kevesen adnak.:(
2018. jún. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Kapasbol ismerek 4 olyan leszbikust, aki 0-as negatív. Ismerősi körben. Senki nem ad.


Hogy szó szerint mit mondott, nyilvan nem emlekszem, de arra igen, hogy fel volt a nő haborodva, hogy ide jottem, hogy mindenkit megfertőzzek. Es legalabb eltitkolhattam volna ezt a tényt, ha annyira adni akartam volna, miert nem ixeltem be, hogy heteroszexualis...


Magamban mondtam, hogy azert nem, mert nem vagyok hetero, es nem fogok hazudni. Foleg nem ugy, hogy en probalok segiteni....


Ez van, mikor a kutya dobja vissza a csontot...🤔

2018. jún. 17. 23:43
 7/22 anonim ***** válasza:
46%

Kicsit többet jó lenne tudni a véradásról.

Nem a leszbikusság a kizáró ok. És nem is nagyon szoktak már 0sat adni bárkinek.

2018. jún. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
23%

én 0+ vagyok, legtöbb ember 0+


Ilyet biztosan adnak.


0- a kevesebb

2018. jún. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
35%

Háát, gondolom mert a szexuális szokások kicsit nagyon lazák a homo irányultságúaknál. Pl volt itt egy csaj, aki kiírta, hogy ő leszbi, és hogy kell-e bármi védekezés? Majd megkapta, hogy biztos nem. Amikor rengeteg betegség nedvekkel , bőr érintkezéssel, vagy szőr tüszővel is terjedhet.

Ezzel nem a hetero viselkedést védem, csak ez a helyzet.

És a fertőzési forrás veszély miatt küldik el a nem heterokat.

De most én meg friss tetoválás miatt nem mehetek.

Kb minden évben csináltatok, és egy évnél frissebbel nem mehetsz vért adni.

Szóval engem is elküldenének. Ezért nem is megyek.

Ne vedd magadra, attól tartanak, hogy egy alapból legyengült szervezetbe jut olyan, amit nem bírna leküzdeni.

2018. jún. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Dehát a begyűjtött vért elemzik, szűrik.

Nem az alapján adják csóri betegnek sürgősségin, hogy te mit ixeltél be.


Majd megpróbálok akkor beszélni egy értelmes egyeddel, ott a szerveknél, hogy kell e nekik a 0 negatívom, vagy sem...


De azt tisztázzuk azért, hogy a mutató ujj behatolása a hüvelybe kevesebb egészsegügyi kockázattal jár, mint egy férfi nemi szervé, egy nem steril műpéniszé, vagy egyéb fantázia által kreált elő- és nem élő dolgok behatolása. Ugyanakkor minimális a kockázata a hiv-nek egy férfi lyuk és egy férfi nemi szerv kombinációjához képest.

Szóval ne vegyenek már egy kalap alá...

2018. jún. 18. 00:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!