Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyógyszeren és pszichológuson...

Gyógyszeren és pszichológuson kívül van megoldás?

Figyelt kérdés
Hétfőn kezdtem a betanulást az új munkahelyemen. Call centerezni fogok, sokan próbáltak lebeszélni róla, illetve azt mondták, csak akkor vállaljam el ha látok kihívást benne. Én nagyon bezárkózó típus vagyok inkább a saját világomban élek, nehezen nyílok meg és nehezen tudok új emberekkel kommunikálni. Pedig elhatároztam, hogy ha elkezdek dolgozni ez máshogy lesz... hát nem lett. Ma voltam túl az első tesztemen elég sokat készültem de volt még bőven hiányosság. Megkaptam a tesztet és a felettesem előtt elsírtam magam és még hozzá is fűztem hogy izgulok. Aztán miután meglett a teszt persze nem sikerült hiába tudtam a dolgokat össze vissza kavarodtak a dolgok és hiába volt jó nem kaptam rá pontot. Elhívtak ezt megbeszélni velem hogy holnap újrapróbálom közbe megint elkezdtem sírni pedig nagyon rendesek voltak. Aztán a mentorommal átnéztük az an yagot és újra elkapott a sírhatnék mikor azt mondta hogy nem gáz hogy másodjára próbálkoznom kel mert van olyan aki ugyan így kezdett és most a legjobbak között v an. és közben egész nap kerülgetett a sírhatnék de már nem is tudom miért. Alaapból nagyon izgulós stresszes ember vagyok. Szóval a call center elég nagy kihívás de talán tudok ezzel magamon változtatni. A párommal most költöznénk albérletbe és ha nem sikerül ez a munka biztos lenne más de nagy érvágás lenne mert irtó jól fizet és amúgy nem nehéz az anyag csak írtó száraz és könnyű belebonyolódni. Vettem be valeriánát hátha attól lenyugszom kicsit. De nem tudom mit tehetnék igazából. A sport nem segített eddig soha levezetésnek.

2018. júl. 11. 18:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Sok sikert kívánok.
2018. júl. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!