Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ti elmondanátok a szülőkenk...

Ti elmondanátok a szülőkenk ilyen helyzetben hogy miért voltatok olyanok gyerekkorotokban?

Figyelt kérdés

NAgyon rosz gyerek voltam gyerekkoromban, egyfolytában ordítottak velem miatta, többször próbáltam öngyilkos lenni általános iskolásan, de erről nem tudnak. Elmúlt hónapban kaptam egy papírt hogy Autizmus Spektrum Zavarom van. Ezen belül is magasan funkcionáló autista vagyok és már egész jól megtanultam kezelni a helyzetet.

Most nem tudom eldönteni hogy terheljem-e vele őket.

IGazából jó kapcsolatban vagyok a szüleimmel, de semmi személyeset nem beszélek meg velük.

23F


2018. júl. 11. 19:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha jól értelmezem, az a kérdés, hogy az autizmusról beszélj-e nekik.

Szerintem mindenképpen, hiszen a szüleid, jó esetben már tudtak erről ezelőtt is, mindenféle diagnosztika nélkül.

Nem fog változni rólad a véleményük, de magyarázatot kapnak a tetteidre.

Szerintem joguk van tudni.

2018. júl. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!