Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy ember hány éves kortól...

Egy ember hány éves kortól jelentkezhet be pszichológiára?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, és a szüleim nem szeretnének egy pszichiáterhez beiratni, mert szerintük nincsen semmi bajom, pedig tudom hogy az idegeim nincsenek rendben. Ennyi idős korban már be tudok iratkozni úgy hogy a szüleimnek nem kell közbeavatkozni? (papírok aláírása stb.)

És ennyi idős korban hova érdemes mennem, gyerek vagy felnőtt pszichiáterhez?



2018. júl. 13. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Menj el a haziorvosodhoz, o ad majd beutalót. Nem is kell rola feltétlenül tudnia a szuleidnek.
2018. júl. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Első körben ne pszichiáterhez menj, hanem pszichológushoz! A kettő nem ugyanaz. Egyébként jó eséllyel az iskoládban is van pszichológus, akihez ingyenesen fordulhatsz, de ha nincsen, akkor a területi pedagógiai szakszolgálatnál ingyenesen kaphatsz szakemberektől segítséget, el kell hogy lássanak.
2018. júl. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az iskoládban van pszichológus? Én iskolapszichológushoz jártam és nagyon jó volt. Ha nincs, akkor nyugodtan menj el sztk-ba.
2018. júl. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

16 év felett köthetsz ilyen típusú megállapodást és szerződést, mint ami a pszichológushoz való önálló bejelentkezés.Keresd az iskolapszichológust, vagy a területileg illetékes pedagógiai Szakszolgálatot, mindkettőnél ingyenes az ellátás neked.

Ha további segítsége van szükséged, kérdezz nyugodtan!

2018. júl. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!