Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha hozzátartozód kórházban...

Ha hozzátartozód kórházban van, szoktál vinni az ápolónőknek valamit?

Figyelt kérdés
2018. júl. 17. 11:37
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Nem.

Nem elég hogy a hozzátartozónak a pizsama-törölköző (ásvány vízen kivűl) bizonyos gyógyszereket,krémeket,kiegészitőket nekünk kell venni?!

2018. júl. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ápolónő vagyok. Lelkiismeretesen végzem és végeztem is a munkám (hivatásom), mióta befejeztem az iskolát. Az hogy a kórház(ak) nem tudják biztosítanítani a bennfekvők részére a pizsamát, ágyneműt, stb. remélem tisztában vagy vele, hogy nem az áplónők bűne!?

De hogy a kérdezőnek is adjak választ: nem kell semmit adnod/vinned. (Nyilván, jól esett/esik, ha kapunk 10 dkg kávét, vagy egy liter szörpöt, mert a látogatók ha elégedettek, akkor így is kimutatják, viszont én mindig jobban örültem egy-egy kedves szónak, amit mondtak,pl: "Látjuk, hogy jó kezekben van a mama, nyugodtabban alszunk így." vagy "Örülünk, hogy vannak lelkiismeretes dolgozók is még a kórházban". Én is/ mi is látjuk, hogy sok minden (szinte semmi) sem úgy működik, mint kellene, de erről nem a betegek tehetnek, és nem is a kórházban dolgozók. Az hogy a "rendes" munkaerő kivándorolt és a nővérkék nagy része csak a körömlakkozáshoz ért, megint csak azt mondom, hogy kinek nem inge, ne vegye magára. Én biztos, hogy elváráson felül teljesítek, mert azok helyett is kell dolgoznom, akikről az előbb írtam...

2018. júl. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#1es vagyok.

Tudom,nem az ápoló vagy kórház személyzettel van bajom,hanem az egész kórházrenderrel....

Látom én is hogy mennyire túlterhelt a személyzet,és mindent lefele épitenek.

Amúgy attól hogy "ajándékot adok a személyzetnek" nem jobb az ellátás.

Én is csak hálás tudok lenni a kistarcsai kórháznak,tesóm 2 hónapot volt bent,de le a kalappal a személyzet előtt.

Igen,sajnos láttam hogy nem egy ápoló/nővér 36 órája már az osztályon van ;/,nincs vagy kevés a váltás.

2018. júl. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!