Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek remeghet a jobb...

Szerintetek remeghet a jobb kisujjam a stressztől?

Figyelt kérdés
Mostanában elég sok dolog történt velem, amiért feszültebb vagyok. Édesanyám infarktust kapott 3 hete, elkezdtem a jogsit, mindjárt itt az elsősegély-vizsga, nyelvvizsgázok is és mellette dolgozok. Ezért eléggé el vagyok fáradva, leterhelve érzem magam. 2 napja vettem észre, hogy remeg a jobb kisujjam, de nem mindig, csak ha bizonyos pozíciókban tartom, de a másik nem remeg. Ez lehet annak a jele, hogy túlterheltem magam és kicsit pihennem, lazítanom kellene? Vagy csak így jön ki rajtam ez a sok cucc?

2018. júl. 18. 19:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges. Szedjél egy kis magnéziumot meg B vitamin komplexet és biztos segít. Ne vállald ennyire túl magad vagy próbálj meg lazítani este szép zenére, levendula illóolajra. Javaslom neked a Bach-virágterápiás cseppeket is.
2018. júl. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!