Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Begyulladt a fülem a tágítástó...

Begyulladt a fülem a tágítástól, vérzik és gennyes. Lefertőtlenítettem és tettem rá körömvirág kenőcsöt. Valami ötlet?

Figyelt kérdés
10 mm szerintem túl gyorsan tágítottam és attól gyulladt be. Vegyem ki vagy fertőtlenítés után visszatehetem? Nem szeretném ha visszahúzódna.

2018. júl. 19. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél hidrogén-peroxidot a patikában, meg tetránt. A körömvirág krémet meg töröld le!
2018. júl. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Betadine!!

A körömvirág kenőcsöt meg felejtsd el!

Ne vedd ki, hanem csak fertőtlenítsd naponta többször is. 2-3 nap alatt el kell múlnia. Ha már nem gennyes és nem vérzik, akkor a Nivea krém jó rá (a sima kék dobozos, régi fajta).

2018. júl. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat, vettem be egy gyulladás csökkentőt is.
2018. júl. 19. 18:55
 4/4 anonim ***** válasza:

Hidrogén-peroxidot csak akkor javaslom, ha más ott van melletted és ő csinálja s tudja is mit csinál.


Van pár idióta, akik nem megfelelően használták és már az élő szövetet bontotta az anyag...

2018. júl. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!