Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van erre valami gyógyszer,...

Van erre valami gyógyszer, tea vagy akármi? Vagy marad a még több nyugtató?

Figyelt kérdés

Elég rossz napom volt/van ma és bevettem nyugtatót és ittam rá meg elég sok cigit elszívtam! Reménykedtem, hogy nem ébredek fel de annyira nem vagyok szerencsés, viszont elég furcsán érzem magam! Hamár így alakult akkor úgy vagyok vele, hogy legalább ne szenvedjek! Van erre valami gyógyszer vagy megoldás? Kórházba nem megyek mert nem érdekelnek a következmények csak ne legyek egész éjszaka rosszul!


Köszönöm ha válaszoltok!


2018. júl. 19. 22:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyedne csinálj: NEHOGY BEVEGYÉL MÉG NYUGTATÓT!!! Nem kéne ilyen felelőtlennek lenni és akkor nem lennél rosszul. Na húzzál szépen orvoshoz.
2018. júl. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Mármint az öngyilkossághoz keresel teát, vagy a rosszullét ellen? Mindkettőhöz van, de az elsőt nem mondom el. Pihenj, nyilván ne vegyél be semmit, ne piálj és ne cigizz, és akkor 1-2 nap múlva jobban leszel.
2018. júl. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!