Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Azennyire rossz, hogy ropog a...

Egyre kérdése:

Azennyire rossz, hogy ropog a csuklóm csuklókörzésnél?

Figyelt kérdés
Elég hallhatóan. És ugyan így vagyok a könyökömmel, a bal bokámmal, a gerincemmel, és az ujjaim amik folyamatosan ropognak...
2018. júl. 20. 04:29
 1/6 A kérdező kommentje:
Meg a nyakam...
2018. júl. 20. 04:31
 2/6 anonim válasza:

Nekem is. Meg fogunk halni.



(Bocsánat érte, de nekem a szüleim állandóan ezt hajtogatták)


Nekem az ujjaim, a nyakam a gerincem, a medencém, a bokám, az állkapcsom. Gyengébbek az ízületeink, ki tudja. Néha fájtak, de mire orvoshoz kerültem volna, már elmúlt. És ők sem nagyon tudtak mit mondani, szóval elmehetsz valami orvoshoz, de nem biztos, hogy tud segíteni. Egy próbát megér :)

2018. júl. 20. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Utolsó vagyok. Az első mondatom nagyon morbid lett, sajnálom. Valójában így fejezték ki magukat "Ajjajj, akkor már csak néhány heted lehet hátra" Aztán csak nevetve vállon veregettek. Nem tudom mennyi idős vagy, de ha fiatal, akkor lehet a növekedéstől is. (Én mondjuk már 6 éve nem nőttem semmit, de nem vagyok orvos...)
2018. júl. 20. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
15 vagyok és köszönöm a választ!😄 Mondjuk nekem a szüleim pont nem szekálnak ezzel de a tanárok és minden más felnőtt igen, hogy ha az ujjaimat ropogtatom akkor remegni fog a kezem ha a gerincem akkor elkopik a porc és nagyon fog fájni meg ehhez hasonlók.
2018. júl. 20. 19:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez már eléggé elavult,hogy káros és hogy remegni fog a kezed tőle. Egyáltalán semmi bajod nem lesz tőle,lazább a szalagrendszered,azért ropog. Nekem is ropog mindenem,gerinc,csuklo,vállam főleg,csípőm,térdem,bokám,ujjaim. Magyarul az összes ízületem😃
2018. júl. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ😄
2018. júl. 23. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!