Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha tegnap óta...

Mit tegyek, ha tegnap óta annyira fáj a hátam, hogy lassan egyenesen járni sem tudok?

Figyelt kérdés
Tegnap történt valami és egyről a kettőre elkezdett fájni a hátam... mára ez már annyira rossz lett, hogy a bordáimra is kihat. Nem folyamatos a fájdalom, de néha levegővétel közben "nyilal" be. 17 éves vagyok, térdproblémákkal küszködöm, de a hátammal eddig minden rendben volt. Valakinek valami ötlet, hogy mit csináljak? Fontos lenne, ma dolgoznom is kell menni és tényleg borzalmasan fáj...

2018. júl. 23. 07:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kapásból azt mondanám, hogy orvos. De ha dolgoznod kell, akkor értelemszerűen nem tudsz menni. Vegyél be egy fájdalomcsillapítót, hátha segít. Sajnos laikusként nem könnyű igazán hasznos tanácsot adni.
2018. júl. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Háziorvost keresnél fel ezzel a problémával, vagy szakembert?

2018. júl. 23. 07:59
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Tekintve, hogy a szakrendelésre bejutni nem kevés idő, ezért először mindenképp háziorvost.
2018. júl. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy meghúzódott valahol egy ideg vagy becsípődött. Ez az idő meg csak rátesz..

A háziorvos igazából azt fogja mondani, hogy fájdalomcsillapító és ha nem múlik el 1 héten belül, akkor utal tovább.

2018. júl. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Orvos bakker! Hát nem fontosabb az egészséged, mint a meló? Irány a háziorvos, aztán ő majd mondja a többit.
2018. júl. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg lumbágó, amivel feküdni kellene. Menj el orvoshoz.
2018. júl. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!