Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon izzadok, leginkább...

Nagyon izzadok, leginkább stressz miatt, mit tehetek?

Figyelt kérdés
Rég óta stressz-izzadó vagyok, tavaly novemberben elekzdtem használni a solutio antisudorica nevű készitményt, tökéletesen hatott, telejesen megszüntette az izzadásomat. De mostanság újra előjött az izzadásom, és az S.A.nak mintha már nem lenne hatása, szinte úgy izzadok mint előtte (ha nem jobban) mit javasoltok? miylen más hatásos készítmény létezik?
2010. jún. 19. 13:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia


Exodor nevű szer. Ugyanolyan hatású mint az AS, csak nem annyira tömény és nem marja ki a hónaljadat.

[link]

Bioboltokban keresd,vagy Azúr.

Szerintem ezt a készítményt is meg szokja a hónaljad egy idő után.

És remélem tudod milyen ártalmasak ezek a készítmények!

Gyakorlatilag eltömítik a hónaljad pórusait, így a méreganyagok nem tudnak távozni.

Bár megértem,ha valakinek ez a problémája,inkább vállalja ezt a kockázatot,csakhogy ne izzadjon.

2010. jún. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Első vagyok--> még annyit hozzáfűznék, hogyha tényleg csak stressz miatt van ez,akkor lehet azt kéne először kezelned.

Mondjuk citromfű teával.(az megnyugtat)

a zsálya tea meg csökkenti az izzadást.

Vagy nézd meg ezt az oldalt. Mondjuk elég drágák,de ezeket is használják stressz miatt izzadók:

[link]

2010. jún. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!