Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit kezdjek ha esténként nem...

Mit kezdjek ha esténként nem tudok elaludni nyugodtan és egész éjszaka rosszakat álmodok meg rémálmaim vannak 17 évesen?

Figyelt kérdés
Kezdem azt hinni hogy meghülyülök de áltlába este mindig azt érzem hogy nem vagyok egyedül.Lehet ijesztően hangzik de igaz.
2018. júl. 27. 15:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Először is szerintem ha nem sportolsz akkor kezd el valami küzdősportot! Nem tudom másnál hogy van de nekem nagy önbizalmat adott! Azután felejtsd el ezeket a hülyeségeket az életben csak élő emberek akik árthatnak neked ezeket a gyerekes félelmeket felejtsd el!

Fiatalabb voltam mint te de nekem is volt, hogy egyszer paráztam ilyentől amég nem nézel szembe vele nem lessz jobb magadnak kell rájönöd, hogy ezeket csak valami miatt beképzeled!

2018. júl. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem :)
2018. júl. 28. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!