Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 16 évesen lehet menni drogelvo...

16 évesen lehet menni drogelvonóra a szülő tudta nélkül?

Figyelt kérdés
Nagyon mélyre sülyedtem a drogokkal kapcsolatban és érzem hogy nekem ez már nem tesz jót, viszont szakember segítsége nélkül nem tudom letenni. Az addiktológia jelenti a hatóságok részére ha esetleg fentáll kabítószer kereskedelem is? Nem azt akarom elérni hogy itt is mindenki leírja hogy egy utolsó drogos vagyok hanem változtatni ezen. Utóbbi 1évben nagyon sok negatív dolog történt amit megakarok változtatni amennyiben lehetséges. Nagyon sok dolgot fogyasztok de hálisten mikor az emelkedőn lecsúsztam a völgybe sikerült így-úgy visszakapaszkodnom és menni felfelé de teljesen elszeretném hagyni főleg azokat a dolgokat ami nagyon káros és addiktív(mdma, amfetamin-szulfát, kokain, benzodiazepim származékok). Ezenfelül csak könnyűdrogokqt fogyasztok amit nem mindenesetben tartok kártékonynak ha az ember jól használja(fű, lsd, gomba, dmt, meszkalin). Egy lsd trip alatt jött az a megvilágosodás is hogy minden keménydrogot teljesen lekell tegyek és a hallucinogéneket is havi szintre csökkentenem mert a következő lépés vagy a börtön vagy a kórház lenne.
2018. júl. 31. 02:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Hat ennyi idosen en is nyomtam mindenfelet de kinottem belole vagy csak rauntam en se tudom. Amugy azok sose csusznak bele akik fejben rendben vannak..tv-t otthonrol ne ad el cuccert :D

Szerintem te magadtol is letudnal elso a beismeres...amugy kell szerintem a szuloi beleegyezes mert 16 vagy.

2018. júl. 31. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Miss Endzsi ***** válasza:
Igazságszérum, vagy lehet nem is az?
2018. júl. 31. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hangya 2 vagy mi ez :D
2018. júl. 31. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amig nem vagy nagykorú,addig sehova .Ez pedig a 18 éves kor betöltése után van .Addig a szüleid a felelősek érted .
2018. júl. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia enis hasonloban voltam ha segitseg kell irj nyugodtan :) 17/f
2018. aug. 7. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Az mdma miota addiktiv? Es az lsd, gomba stb. miert konnyudrog? El vagy tevedve.. Ezek halucinogen szerek, es nagyobb mennyisegben (pl. lsd-nel 250 uq felett) eleg kemeny hatasok vannak (szellemileg nem fizikailag). Meglehet, hogy bad triped van es az ongyilkossagon kivul nem latsz mas kiutat.

Ettol fuggetlenul nyugodtan hasznalt oket (mertekkel), kiveve a nagyon addiktiv cuccokat (pl.: kokain, heroin, met). Havonta 1x belefer egy trip.

2018. aug. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!