Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van az hogy ha felállok...

Miért van az hogy ha felállok mondjuk fekvés után akkor nagyon elkezdek szédülni?

Figyelt kérdés
Most legutóbb nagyon megijedtem mert amiután felálltam fekvő helyzetből még a fülem is elkezdett zúgni egy ideig,meg le kellett hajoljak hogy helye jöjjek,úgy éreztem hogy leesek a földre,ez már ájulásnak volt a jele?Ez kis vagy magas vérnyomásra jellemző?Csak úgy hozzáfűzöm hogy még csak 17 éves vagyok és szerintem nem kéne ilyennek történnie velem.
2018. aug. 2. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Kevés folyadék, nagy meleg, vacsoráztál egyáltalán?
2018. aug. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Csak hirtelen a fejedbe szökik a vér, ez teljesen normális, velem is sokszor fordult már elő ilyen, és szintén 17 éves vagyok. Persze, hogyha nagyon rosszul érzed magad, és még percek múlva sem múlik, akkor feltétlen menj el orvoshoz. Ne ijedj meg, valószínűleg semmi bajod. :)
2018. aug. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja oké,:) első válaszoló most ettem fél órája :D
2018. aug. 2. 20:15
 4/7 anonim ***** válasza:
ez semmi. a lányomnak mér 14 evesen migrénes fejfaja se volt. na az se igazan normalis.időváltozas megvisel mindenkit, nagy meleg front, nem ettel eleget stb.
2018. aug. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És sok vizet iszok
2018. aug. 2. 20:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Tiniknél gyakori probléma a nyúlás miatt, ha nem csak kicsit szédülsz meg, ill. nem pár pillanatig tart, akkor érdemes lenne megnézetni egy dokival a vérnyomásod.
2018. aug. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez minden korosztálynál előfordulhat.Idősebbeknél gyakrabban . Az egyensúly szerve a fülben van .Testhelyzet változtatásnál nem mindenkinek alkalmazkodik gyorsan ez a szerve.Fekvő helyzetből fel kell ülni,a szemet párszor jobbra,balra mozditani,és már okés is minden .

Ez nem betegség.

2018. aug. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!