Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki ha egy ember...

Szerintetek ciki ha egy ember dixlexiás és dixgráfiás?

Figyelt kérdés
Nagyon sokan el fordulnak töllem e miatt... És nem akarom magamra venni de nem tudom figyelmen kívül hagyja 🙁

#diszlexia #SNI #elfordulás #dixgráfiás #rossz kozérdet
2018. aug. 3. 10:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nem mondanék soha cikinek semmit, amiről az illető nem tehet.

Egyébként próbáltatok már vele szakemberhez fordulni? A diszlexia és a diszgráfia is sokszor jól kezelhető, főleg gyerekkorban. Én is diszgráfiás voltam, 7 évesen emiatt majdhogynem szellemi fogyatékosnak bélyegeztek és vissza akartak zavarni az óvodába, aztán elkezdtem fejlesztésre járni és első év végére már semmilyen szinten nem volt észrevehető a dolog, messze jobb volt a helyesírásom annál, amit elvártak és azóta sem volt problémám vele.

2018. aug. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ciki, és nem is értem egyeseknek miért az. A mi baráti társaságunkban is van, akinél ez a helyzet, de eszünkbe se jutna e miatt elfordulni tőle.
2018. aug. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Akik emiatt elfordulnak tőled, azoktól a legjobb, amit tehetsz, hogy te is elfordulsz.
2018. aug. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Semmi nem ciki, amirol nem tehet az ember.
2018. aug. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:

Cikinek semmiképp nem mondaható semmiféle betegség.

Viszont azt olvastam, hogy felnőttkorban is javíthatsz ezen. :)

2018. aug. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok eddig szakemberröl szak emberre jártam és folytatom... Autó balesetböl származó betegség orvos szerint...
2018. aug. 3. 11:52
 7/16 A kérdező kommentje:
4 es... Nem... Nagyon nincs közöm ahoz a kérdéshez főleg hogy már gimis vagyok
2018. aug. 3. 11:54
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

*Autó balesetböl származó betegség orvos szerint...

aha:DD

2018. aug. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Be tört a fejem és erős agyrázkogásom volt... Ez van bocs
2018. aug. 3. 11:57
 10/16 anonim ***** válasza:
63%
Kötözködő pályatársunkat jelentettem, viszont az utolsó kommentjét már nem. Agyrázkódás miatt tényleg nem alakul ki diszlexia, az veleszületett. Mikor történt a baleset?
2018. aug. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!