Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aranyér, vagy lehet valami...

Aranyér, vagy lehet valami komolyabb is? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Néhány hónapja külső aranyerem van, de az esztétikai kérdésen kívül semmi gondom nem volt vele, kezeltem is de nem múlt el. 2 napja azonban véres a székletem, pontosabban székelés után egy kis mennyiség távozik. Mi lehet ez? Olvastam hogy végbélrepedés, és az aranyér okozhatja, és mivel aranyerem van talán ez valószínű.. De lehet hogy valami komolyabb? 22 éves vagyok.
2010. jún. 20. 14:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy semmi komolyabb, csak az aranyered vérzik kicsit. De ne hanyagold el, vagyis mutasd meg szakorvosnak /proktologusnak/. Korai stádiumban nagyon jól gyógyítható, bér kiújulásra, főleg szülésnél, hajlamos. Az elhanyagolt, kezeletlen aranyér sok gondot okozhat.
2010. jún. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, mindenképp elmegyek orvoshoz:) csak szerettem volna addig is egy kis megnyugtatást, mert majd vizsgaidőszak végén jutok csak el a kórházba:)
2010. jún. 20. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!