Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől van hogy mindennap fáj...

Mitől van hogy mindennap fáj a fejem és fáradékony vagyok 17évesen? Anya szerint sokat ülök a sz. Gép elött! Hát nem tudom, attól lehet?

Figyelt kérdés
2010. jún. 20. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, attól is lehet! A szemed jó? Mennyi folyadékot iszol? Vérnyomásod rendben van? Ezenkívül vitaminhiány is okozhatja... Sokminden. Ha bizonytalan vagy, menj el háziorvoshoz!
2010. jún. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól is lehet. De rengeteg oka lehet még a fejfájásnak és fáradékonyságnak...
2010. jún. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Manócska'90 ***** válasza:
Nem vagy esetleg vashiányos? Mert az pont ezzel jár. Én vashiányos vérszegény vagyok és folyton fáradt vagyok, mindig csak aludnék. A helyedben nézetnék egy vérképet! (19/L)
2010. jún. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

Lehet egy kivzsgálás nem ártana!

2010. jún. 20. 15:57
 5/7 anonim ***** válasza:

Énis egy időben rengeteget ültem gép előtt, rendesen leszívta az agyam, volt idő mikor gondolkodni nem bírtam .. ez lehet az oka, vagy amit írtak, a vashiány, és nem tudom h fogyasztasz e koffein tartalmú termékeket, nálam még az is kiverte a biztosítékot. A fejfájást okozhatja az időjárás, nekem spec nem a fejem fáj, hanem egy 10 évvel ezelőtt baleset következtében eltört lábam, aminek eddig baja nem volt mostmeg néha szakadok meg ...

menj el azért egy vérvételre, bár komolyabb bajod nemhinném h van.

2010. jún. 27. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A gép tényleg leszív. Legyél többet friss levegőn és egyél rendesen.+ vérkép
2010. jún. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem is ez volt a bajom.Elküldtek vérvételre és kiderült,h vashiány
2010. jún. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!