Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok? Szivpanaszok...

Mit gondoltok? Szivpanaszok Többi lentebb?

Figyelt kérdés
Kb egy hete nezem a sziveresem es ugyerzem hogy dobog dobog aztan kihagy egy ket utemet olyankor ott a furcsat erzek a mellkasomban decsak ha figyelem multkor bevasarlaskozben rosszul lettem elfolytak a hangok igy mintha markoltak volna a szivembe elszedultem azthittrm szivinfarktus elvitt a mento de ott mar jobban lettem csinaltak ekg t rendben volt aztmondtak panikroham adtak nyugtatot es menjek azota is figyelem kimarad mindig egy utem erosen is ver lefekszem 10-15 perc mulva ha nemkozdulok szep lassan lemegy a pulzusom 42-48 ig megnezem es eleg ilyeszto hogy ilyen lassu eros elsem merek aludni ha fellalok nem hagy ki aztan hirtelen leulok ugy kihagy eleg sokat es bedobban erosen egy pici legszomj is tarsul hozza? Mit gondoltok errol ? Valaszokat megkoszonom
2018. aug. 12. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Kérj beutalót a kardiológiára a házi orvosodtól. Elég sok a várakozási idő sajnos. De ott megnéznek ultrahanggal, abból kiderül, van-e esetleg szervi probléma. De ne ijedj meg, palpitáció anélkül is előfordul. Lehet, hogy kapsz Holtert is, ami 24 órán keresztül méri a pulzusodat.


A másik, amit kérj a házi dokitól, egy laborbeutaló: teljes vérkép plusz TSH. Pajzsmirigy is tud ilyen kimaradásokat csinálni.

2018. aug. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hogy vagy most ?
2022. febr. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat hogy ilyen későn írok ,köszönöm szépen jól vagyok súlyos pánikbetegséget diagnosztizaltak írtak fel nyugtatokat azt szedtem de meg egy évig szarul voltam aztán megismertem egy lányt már azóta van egy 3 éves kislányom most jobban vagyok nem szedek semmit csak ideges feszült vagyok mindig nemtudok nyugodtan csinálni semmit sem de már élhető :)
jan. 16. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!