Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nektek milyen a genetikatok?

Nektek milyen a genetikatok?

Figyelt kérdés
Konnyen meghiztok ha olyat esztek vagy meg sem latszodik rajtatok akarmennyit bunozhettek? Kort es nemet is irjatok:)

2018. aug. 15. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:

A hízás/fogyás nem genetika, hanem életmód, esetleg egyes betegségek és testalkat kérdése. A testalkat alatt azt értem, hogy valaki alig túlsúlyos, és gömböcnek néz ki, valakin meg van jócskán, és vékonynak tűnik.

Én ez utóbbi vagyok, ha nem figyelek oda, ugyanúgy tudok felszedni kilókat, de amúgy vékonynak látszódtam +8 kg-mal is.

2018. aug. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én ha megeszek egy kocka csokit, már meglátszik.

23/L

2018. aug. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én egészen negyedikig voltam úgy hogy (nem bármennyit) de gyors kajából ettem nagyon sokat meg naponta egy tábla csokit simán megettem és nem látszódott semmi, csak anyám elkezdett tömködni vitaminokkal, és azért most is úgy ennék mint régen akkor nagyon kövér lennék, de viszonylag azért mégis csak kell idő hogy látszódjon rajtam valami változás.


16L

2018. aug. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én egészen 30 éves koromig olyan voltam hogy megehettem akár egy vagon fánkot, mindegy volt mennyit eszek és mit, mindig nádszál voltam. Most kezdek asszonyosodni, most sem mondok le semmiről. De már normál alkatom van. Lehet hogy duci is lehetnék ha nem úsznék és bicikliznék mindennap. Párom ugyan ilyen típus.
2018. szept. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!