Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csinaljak ha nagyanyam...

Mit csinaljak ha nagyanyam megorult? Azthiszi ha facen likeolgat azert penzt kap a "mediatol" Hogy magyarazhatnam el neki hogy nem fog semmilyen penz jonni?

Figyelt kérdés
Nagymamam megorult
2018. aug. 18. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg eddig hiába mondtad,hagyd rá.Egyszer úgyis leesik neki,főleg,hogy hiába várja azt a pénzt.
2018. aug. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
részleteznéd? :D pontosan honnan szedte az infókat?
2018. aug. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Bebeszelte maganak az egeszet, gondolom azert van mert eddig nem nagyon facebookozott. Mar kb.egy eve ez megy es meg nem esett le neki hogy nem fog jonni penz
2018. aug. 18. 19:29
 4/6 anonim ***** válasza:

Közelben nincs valami hely ahol nyugdíjasokat tanítanak netezni?

Nekik lehet elhinné...

Fel kell készíteni mindenképpen, mert aki nemrég kezdett netezni, nála az is elkpépzelhető, hogy mindent komolyan vesz és meg is tudják károsítani, be tudják csapni valahogy-valamilyen módon...

Szóval nemcsak az lehet a gond hogy "azt gondolja pénzt kap" hanem bárki által rászedhető, becsapható neten keresztül bármivel.

2018. aug. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs ilyesmi errefele:/ megprobaltam mar neki megmutatni hogy mit hogy kell, elmagyarazni. Sot lejelszoztam a gepet es annyira veresen komolyan veszi ezt az egeszet hogy amikor megtudta hogy en jelszoztam le azt vagta a fejemhez, hogy egy szerencsetlen vagyok es nem fogok elerni semmitnaz eletben.
2018. aug. 18. 19:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Uh, tiltsátok le az fb-ről, mielőtt pénzt küld valami segítségre szoruló nigériai hercegnek.
2018. aug. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!