Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem hirtelen hanem fokozatosan...

Nem hirtelen hanem fokozatosan erosodo fajdalom?

Figyelt kérdés
Becsipodes lehet ilyen? Vagy barmilyen mozgasszervi? Nem faj annyira az elejen, hanem ahogy telik az ido egyre rosszabb. Volt mar hogy az elviselhetetlensegig fajult, onnan tudtam hogy komoly gorcsom van, hogy a jobb labamat nem birtam emelni mert huzodott a hasamban az izom vagy valami. Most megint erzem, mintha kezdenek fajdogalni, de birom emelni a labam. Ha erre veszek be gyogyszert megelozhetem az eros gorcsot? Nogyogyaszati gond okoz ilyen panaszz, hogy mozgasra (foleg ami a gerincet, derekat terheli) fokozodik a fajdalom?
2018. aug. 21. 12:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Ülőideg érintettség (gerincsérv, ischiász).
2018. aug. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A jobb oldalam faj egyebkent, elol a hasamnal, az oldalam a csipom felett es a derekam szinten a jobb oldalon.

Ha fekszek jo, ugy semmi bajom. Ha begorcsol akkor persze az se nagyon segit.

2018. aug. 21. 12:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez lehet epe-, vagy vesegörcs is, menj el gyorsan az orvoshoz.
2018. aug. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Voltam ezekkel kivizsgalason, talaltak kis vesehomokot meg egy kis kokezdemenyt, de azt mondta a doki, hogy olyan helyen van, hogy nem okozhat fajdalmat foleg nem ilyet. De a vesegorcs osszefugg mozgassal? Hogy amikor hajolok, labat emelek akkor erosebben faj?
2018. aug. 21. 12:36
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyebkent ebben a szakaszban mikor meg csak fajdogal, de a labamat tudom emelni, ha lefekszek elmulik. Csak munkahelyen vagyok, 4ig valahogy ki kene birnom. Ha begorcsol akkor kesz vege, 3szor volt ilyen, ketszer surgin kotottem ki de nem csinaltak semmit, nem vakbel nem veseko, hazakuldtek. A vizsgalatokat is mashol csinaltak meg. Egyebkent azt erzem, hogy a hatamban foleg a jobb oldalon egeszen a lapockamig annyira el vannak faradva az izmok... meg vannak feszulve, pedig ulok. Gornyedten igaz, de mintha meg lenne edzve olyan erzes.
2018. aug. 21. 12:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Az a kő el is mozdulhatott onnan, de bármi más is lehet ez a fájdalom, most kellene elmenned orvoshoz.
2018. aug. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Meg csak fajdogal, nem gorcsolt be, neha belenyilal, aztan elmulik. Mozogni tudok, vettem be egy algopyrint most elvagyok. Olyan kicsit mint a menstruacios gorcs, csak mas hekyen. Csak be vagyok mar szva minden kis fajdalomtol. Most kertem idopontot reumatologiara, varom a valaszukat. Gondolhatjatok hogy varom mar, hogy vizszintbe keruljek, vegre hazaerjek.
2018. aug. 21. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!