Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kezdő vagyok futásban, fokozat...

Kezdő vagyok futásban, fokozatosan növelem a terhelést, de fájdalom jött elő a sípcsontom környékén?

Figyelt kérdés
folytassam a futást óvatosan, és majd hozzászokik a szervezetem, vagy pihentessem míg el nem múlik a fájdalom?
2013. dec. 26. 20:34
 1/7 synapse11 válasza:
Nem lehet, hogy rossz cipőben futsz? Az állítólag eléggé tönkre tudja vágni az embert. Ha eddig nem tetted meg, érdemes egy jó pár futócipőt beszerezni. És, mint minden mozgásnál, itt se maradjon el a bemelegítés, és a nyújtás.
2013. dec. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az egyik lesz.arabb edzés. Folytasd csak, mások is csinálják.
2013. dec. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Bemelegítés és a nyújtás mindig alaposan megtörténik, de a cipő elképzelhető, egy olcsóbb kategóriájú futócipőt használok, mert alapvetően focizok, csak ilyenkor téli szünetben szeretem fejleszteni az erőnlétemet, de akkor majd megpróbálom más cipővel.


Bármi egyéb hasznos tanácsot tudtok adni? :)

2013. dec. 26. 21:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Guggolj futás helyett. Ez a hasznos tanács.
2013. dec. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
focihoz futás kell, úgyhogy más választásom nincs :)
2013. dec. 26. 22:36
 6/7 synapse11 válasza:
Nem tudom hol szoktál futni, de ha esetlegesen még jó futócipő után is fennmarad a fájdalom, végső esetben próbáld meg azt, hogy nem betonon hanem füvön futsz. Szobatársamnak is volt problémája lábfájdalommal, ő is focis, és ő valami ilyesmivel magyarázta a fájdalmait :D Próbáld meg te is.
2013. dec. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szerencsére nálunk gumi borítású pálya van, így az sem lehetne az oka, vagy talán a futás technikám a hibás és nagy megterhelés a lábamnak, nem tudom.

Köszi a segítő készségedet :)

2013. dec. 26. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!