Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől lehet, hogy szinte...

Mitől lehet, hogy szinte képtelen vagyok elvégezni összetett feladatokat?

Figyelt kérdés

Grafikus akartam lenni egyszer, már NÉGY éve küszködöm a Photoshop nevű programmal, minden egyes tutorialt és egyebet átnéztem, szinte fejből tudom minden egyes funkcióját, viszont képtelen vagyok olyan dolgokat csinálni vele, mint amit mások megtudnak 1 év alatt. Szóval tegyükfel kiosztanak egy feladatot, ahol leírják milyen eszközökkel érhetem el azt amit akarok, úgy megtudom csinálni, viszont ha saját magamtól kell, és csak a feladat van meg, akkor én nem tudom, hogy hogy lenne jobb, ha összetett feladatról beszélünk és sok rétegből épül fel egymás után a kép... szóval a probléma az, hogy se képzelőerőm, tervezői képességem, és összetett feladatok elvégzésére is alkalmatlan vagyok, ebben az esetben jobb hagyni szerintetek is ezt a "szakmát"?


Rajzolásnál ugyanez van, semmi képzelőerőm és nem tudom előre látni, hogy hogy fog kinézni... csak "próbálkozom" mindig, aztán vagy jó, vagy nem, képtelen vagyok előre látni. Ez valamiféle betegség lehet, úgyhogy ha esetleg valaki tudja mi okozhatja ezt, akkor megköszönném a válaszát.



2012. aug. 16. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem betegség. Az egyik fiam építész, remek térlátással, kreativitással, a másik informatikai mérnök, több nyelven beszél, de még egy szög beverésétől is tart. Most akkor melyik beteg?

Válassz valami más hivatást.

2012. aug. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

teljesen egyetértek az első válaszolóval.

tudod, ami nem megy, nem kell erőltetni. és ez bizony nem megy. fogd fel úgy, hogy "sebaj, ez nem sikerült, de nem adom fel, lehetek még én is valamiben jó" és próbálj ki mindent, amit úgy érzed, hogy érdekel,ha nem sikerülj menj tovább. tapasztalatot szerzel és tanulsz,miközben megtanulod, hogy miben vagy jó és mi az ami nem megy. egyik sem válhat ellenedre. hajrá! :)

2012. aug. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

javítok: sikerült*

és még annyit hozzátennék, hogy a sok próbálkozás hatására meglátod, hogy miben vagy a legjobb mindközül, melyik tetszik a legjobban. :)

2012. aug. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!