Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valakinek volt már gyulladt...

Valakinek volt már gyulladt lágyéki nyirokcsomója? Mennyi idő alatt szűnt meg a fájdalom és mikorra apadt le?

Figyelt kérdés
2018. aug. 22. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer volt életemben intim herpeszem, akkor megduzzadnak odalent a nyirokcsomóim is. Orvoshoz fordultam, aki írt fel a herpeszre kezelést, ahogy a herpeszt kikezelték, úgy a nyirokcsomók is visszaálltak alap állapotba.
2018. aug. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szűz vagyok még, nem hiszem hogy herpesz.
2018. aug. 22. 18:22
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja és nekem csak egy nagy van és csak az egyik oldalon.
2018. aug. 22. 18:23
 4/6 anonim ***** válasza:

Nyilván el kell menni orvoshoz, aki kideríti, hogy nálad mi okozza és ha azt kikezelik, akkor elmúlik.

Vagy lehet el sem múlik. Nekem később alakult ki autoimmun betegségem, ami miatt a nyakam két oldalán évek óta meg vannak duzzadva a nyirokcsomók.

Nyilván általában valamilyen fertőzéses-gyulladásos folyamat miatt szoktak a nyirokcsomók megduzzadni. Ki kéne vizsgáltatnod magad.

2018. aug. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Várj vele pár napot.. max. egy hetet és ha nem megy le illetve ha hirtelen megnő és nagyon fáj akkor orvos...


Én elég nyirokcsomó dagadós vagyok :D

Hónaljamban, nyelvem alatt, állkapcsom alatt, könyökömnél fel-fel szoktak dagadni néha pár napra de le is mennek.

2018. aug. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon sok nyirok csomó,szűrőberendezés van az az emberi testben .Valószinű már irtam is neked egy másik kérdés után .
2018. aug. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!