Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vissza fog nőni a hajam?

Vissza fog nőni a hajam?

Figyelt kérdés
Pajzsmirigy alulműködésem van. Nény napja kezdtem gyógyszert szedni. Ezzel megoldódnak a haj problémák is?
2018. aug. 31. 07:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Az nem elég hogy szeded a gyógyszert. Változtattál a szokásaidon? az étrendeden? az élelmiszereiden? Mozogsz napi szinten2-3 órát? Ne a hajadra helyezd most a hangsúlyt, hanem arra, hogy rendbe legyen a pajzsmirigyed, utána minden rendbe fog jönni.


Olyan is van egyébként akinek a hajával semmi gond, pedig PM-es.

2018. aug. 31. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen igyekszem valtoztatni. Szinte csakis hazai elelmiszereket fogyasztok (bar ez mindig igy volt), kevesebb szenhidrat, tobb gyumolcs/zoldseg, husi... szedek sörelesztot, cink, magnezium...es elkezdtem rendszeresem sportolni. Tudom, gogy nem a haj a legfontosabb...de engem eleg erzekenyen erint mert nagyon szep dus hajam volt, most pedig kb fele annyi es ugy megvaltozott az egesz :/
2018. aug. 31. 08:19
 3/4 anonim ***** válasza:
48%

2 *


Igen igyekszem valtoztatni.


-Ne igyekezz, hanem változtass


Szinte csakis hazai elelmiszereket fogyasztok (bar ez mindig igy volt),


-nem ezen múlik, hanem gyüjtsd ki mi a tiltott élelmiszer egy PM betegnek, és azt dobáld ki otthonról és ne vegyél többet.


kevesebb szenhidrat,


Ezt le is nullázhatod. Van a husiban, zöldségben, gyümiben annyi ami neked éppen elég.


A liszt, lisztes ételek az zéró.



szedek sörelesztot,


-Felesleges, sőt egyenesen tilos, mivel a Candida imádja az élesztőt, és ez meg csak élesztő, hanem egy útópia amit hisznek a hajjal kapcsolatban. Sosem szedtem mégis a mai napig is dús és hosszú a hajam.És folyamatosan nő, és állandóan vágatnom kell, mert a korom miatt már nem viselhetek popsiig érőt, csak derék-hátközépigérőt.



cink, magnezium...



-Egy elevit 1-es terhes vitamminnal sokkal többet érsz el. Benne van minden ami kell neked és még csak nem is hizlal, és nem okoz éhségérzetet.


es elkezdtem rendszeresem sportolni.


-Amennyit birsz beiktatni a napodba, de mnimum 2 az mneglegyen, amig rendbe nem jön a pm-ed. Mert ugye nem az a célod, hogy gyógyszert szedj életed végéig?


Tudom, gogy nem a haj a legfontosabb...de engem eleg erzekenyen erint mert nagyon szep dus hajam volt, most pedig kb fele annyi es ugy megvaltozott az egesz :/


-Ezt más is okozhatja. Annak még utána kéne menj.

2018. aug. 31. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a segitseget :)
2018. aug. 31. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!