Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem hat a XANAX/FRONTIN?

Miért nem hat a XANAX/FRONTIN?

Figyelt kérdés

Nem, nem szedem egyiket sem rendszeresen csak van amikor egy jót akarok pihenni és bevvenék egyet, de nem hat...(A szervezetem nem szokhatott hozzá, mert nagyjából 2-3 havonta veszek be 1-et)

KB. egy hete bevettem kettő 0.5mg-os XANAXOT, de az sem hatott 2 napja bevettem 3-at, de az sem...Akkor úgy gondoltam, hogy jó nem veszek be többet, mert már a 3-om sem kevés, de találtam a gyógyszeres dobozban 1mg-os frontint és bekaptam 3-at..Nos a 3mg-os adagnak egyszerre már egy téglát is lekéne, hogy nyugtasson, de rám még ez sem hatott!Tavaly PL. vettem 1.5g füvet (Hollandiában) a pali azt mondta, hogy ha még nem próbáltam akkor 0.5g elég, de az sem volt rám hatással...Aztán elnyomtam egy grammot és minta egy sima cigit szívtam volna el, mert az sem hatott..

Létezik, hogy rám nem hat a nyugtató?

Nem vagyok egy kis ember 206cm és 120kg, de azért furcsa..



#fű #nyugtató #Xanax #Frontin #MIÉRT NEM HAT?
2018. szept. 1. 00:26
 1/5 anonim ***** válasza:

2x0,5 mg

3x0,5 mg

3x1 mg


mindez néhány napon belül... te nem vagy normális. Nem csoda, hogy nem hat, ha indokolatlanul tömöd magadba. Méghogy 3 havonta 1-et, persze.

Ráadásul ha sosem hat, akkor minek eszed? Pláne ilyen mennyiségben?

Miért van egyáltalán ilyen gyógyszer nálad? Anyádét lopkodod vagy mi?

2018. szept. 1. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak azért vettem be az utóbbi pár napban ennyit, hogy a hatását nézzem..Az hogy honnan van meg mind egy!
2018. szept. 1. 06:49
 3/5 A kérdező kommentje:
De oda van írva hogy 1 hete bevettem két 0.5-ösöset rá 5 napra bevettem három 0.5-öset másnapra egy utolsó próbaként három 1-eset..Ahogy utánaolvastam pl. a pánikbetegeknek napi akár 4-5g-ot is felírnak szóval nem kell aggódni!
2018. szept. 1. 06:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem is fog hatni :)
2018. szept. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Skullflower ***** válasza:
Ha nem szorongsz, akkor nem kell szerintem különösebb hatást várni tőle, ez nem altató. De amúgy tényleg fura, mert 3 mg-ot már meg kéne érezned.
2018. szept. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!