Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Wellness alatt menstruáció!...

Wellness alatt menstruáció! Sajnos úgy alakult hogy a természet eltolta 1 héttel a vérzesem és pont akkor lesz meg mikor megyünk. Nem szivesen tamponozok. Ti hogyan oldottátok meg?

Figyelt kérdés
Sajnos egyszer a tampon zsinórja kilógott , és nem vettem észre. Azóta bánt a dolog hogy nem figyeltem eleggé. Mit javasoltok ? Hogy dugjam el úgy, hogy ne tudjon kijonni a zsinór ? Köszi
2018. szept. 7. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:
72%
Húzd hátra a zsinórt úgy hogy a "vágányodba" legyen. Csak vigyázz hogy ne legyen túl erősen oda feszítve.
2018. szept. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ez bárkivel megeshet. Nekem is két évben egymás után folyamatosan úgy jött meg, hogy mindig nyaralásra esett. Simán tampont tettem be, bár amúgy is azt használok, viszont picit szorosabb fürdőbugyit vettem fel, ami alól nem látszott ki semmi. Nem azt mondom, hogy teljesen szorítsd le magad, csupán ne legyen tanga típusú fürdőruhád, vagy ehhez hasonló. Inkább valami szorosabb mellett dönts.
2018. szept. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszaitokat! Remélem minden simán fog menni. :)
2018. szept. 7. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!