Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A B vitamin komplex hízlal?...

A B vitamin komplex hízlal? /B2, B12, B6/. Többi lent.

Figyelt kérdés
Én úgy gondoltam nem hízlal a vitamin! Egyiksem!!! De azért biztos ami biztos,tegnap megkérdeztem a Gyógyszertárost,mégis csak van ilyen szakirányú végzettsége. Mire a válasza az volt,h igen hízlal,mert a B vitaminnak vannak olyan összetevői. /?????/ Én meg így,miii?? Ezt tényleg egy gyógyszerész mondta? Aztán kérdeztem is tőle h de nemcsak akkor hízlal ha többet eszem? Aztán hát nagy nehezen ezt mindta h de akkor is. Mert etvagyat csinal es akkor tpbbet eszem.majd mondtam neki h de ha nem eszem nem hizlal /megtudom állni,h ugyanannyit egyek,mint mikor nem szedek B vitamin komplexet/.Aztan,mondta h jah. Bar kicsit furan nezett,h elkezdtem vele kekeckedni,h tudtommal csak ekkor hizlal. Mert kb mindenhol azt mondjak a B vitamin se hizlal...O meg rigtig ezt allitotta.igy gondoltam kiteszem már ide a kérdést,kinek mi a véleménye.

2018. szept. 14. 22:21
 1/8 A kérdező kommentje:
A helyesírási hibákat nézzétek el,fáradt vgyk.
2018. szept. 14. 22:37
 2/8 anonim ***** válasza:
A B vitamin nem hízlal, mert nincs benne kalória. Viszont étvágyat csinál, amit evés követ, ami meg már hízlal.
2018. szept. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Mondanám,h "hát köszönöm szépen",de háttal nem kezdünk mondatot :D. Na,hár akkor ennyi. Nem is értettem a gyógyszertárost,h megszólal,h mert a B vitaminnak vannak olyan összetevői.hirtelen elfelejtettem levegőt venni.mondom oké :D.

Akkor nekunk van igazunk. Koszi h idot szantal,h megird ezt. :)

Az etvagy csinalas meg nem baj,hisz ugyis megbirom állni,h ne zabaljak bar ma eleg nehez vlt,vgy akkor max gyumolcsot. Bar az elhizas nem fenyeget. 43 kg vgyk es 162 cm.ugyh jo is lenne kb 4-5kg.de semmitol se hizok.Pedig halisten makk egeszseges vgyk. najo ez tulzas.de nincs ilyen pajzsmirigy meg gyomor problemam.ugyh ez jo. :)

Koszonom,meg 1x a valaszod :)!

2018. szept. 14. 23:01
 4/8 anonim ***** válasza:
Étvágyat csinál, de a te esetedben ez még jól is jön.
2018. szept. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én régóta szedek B komplexet, nem eszek többet, nem is híztam. Nem vettem észre, hogy nagyobb lenne az étvágyam, de ezek szerint másokra máshogy hat.
2018. szept. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én időközönként, kúra szerűen szedem. Nem híztam meg. Viszont, a körmeim erősebbek lettek és a bőrömre is jó hatással van.
2018. szept. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Én is pont ezen a kérdésen agyalok, mert épp el akarom kezdeni szedni.

Mint kiderült, az esetleg étvágynövekedésért felelős összetevő a B12 vitamin.

Nekem két ismerősöm is szedi, bár mind a kettő férfi és azt mondják, hogy ők nem tapasztaltak tőle hízást, sem azt, hogy többen ennének.

Aki egy kicsit jobban ért hozzá az pedig azt mondja, hogy annyira elenyésző menyiségben tartalmazza a B12 vitamint, hogy attól nem lesz senki kövérebb. Más fórumokon olvastam olyat, hogy ő meghízott két kilót két hét alatt tőle... :D (mondjuk ezt túlzásnak és kizártnak tartom h a B-komplextől)


Szóval én sem vagyok meggyőzve. Agyi működésemhez nagyon kéne egy próba, csak közben félek is, még sem vagyok meggyőzve...


Ez nálunk nőknél biztosan fontosabb kérdés is, mint a pasiknál

2018. okt. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ma vettem egy Jutavit B vitamin komplexet.Megkérdeztem én is a patikust(Miskolc),hogy hizlal-e ?Minden B vitamin hizlal,volt a válasz.Mivel előtte olvastam ellenkező tartalmú cikkeket ,megvettem.Engem ez már nem érdekel,majd csak kivédem valahogy ,csak ne legyenek fájdalmaim.
2021. aug. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!