Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van ertelme kuzdeni?

Van ertelme kuzdeni?

Figyelt kérdés
25 evesen hajszalnyira vagyok a vegstadiumu vesebetegsegtol. Egyetemet vegeztem, nehany honapja inditottam sajat vallalkozasomat. Szerelmi kapcsolatom nincs. Az eredmenyek azt mutatjak, hogy jovom se. Betegseg elore haladtaval fokozatosan romlanak az ertekek. Lassan kezdodhet a transzplantaciot megelozo dializises idoszak, majd a transzplantacio. Mindezek iszonyatos torturak, a kovetkezmenyeikkel. Minden eletcel bukik. Teljes eletmod valtoztatas szukseges, szakmamban nem dolgozhatok tovabb. Parkapcsolatra semmi esely, fiatalon senki nem akarja az eletet beteg emberrel osszekotni, akihez eletmod szempontjabol igazodni kell. Ha ezt az egesz torturat at is veszelem, es felig nyomorekkent eltengodok nehany evig, nincs arra semmi garancia, hogy 40 evesen nem kell leukemia miatt kemoterapiara jarnom. Kerdes az, hogy milyen eletcelok tuzhetok ki ilyen helyzetben? Nincs felesegem, gyermekem aki miatt muszaj erosnek lenni. Lassuk realisan a dolgokat, nekem az elet nem jott be.
2018. szept. 17. 23:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mindenesetre a 40 éves kori leukémiát azt töröld, mert annak nincs semmi értelme. Az nem igaz, hogy senki nem akarja az életét beteg emberrel összekötni: ha a kezetlen-lábatlan Nick Vujicsicsnak felesége és gyereke van, akkor heti 3 dialízis meg se kottyan. Süketek, vakok, kerekesszékesek is találnak párt, persze nyilván nem úgy, hogy előre eldöntik, hogy úgyse fognak. Akár a kezelések során is összeakadhatsz valakivel, csak nyitott szívvel kell nekiindulni. Munkát majd olyat végzel, amit tudsz ezzel az időbeosztással. Biztos vannak olyan rokonaid, akik szeretnek.
2018. szept. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi az a hajszálnyira lenni végstádiumú esebetegségtől, ilyen kifejezés nincs. Még most akkor ezek szerint nem ment tönkre, inkább ezt a tudatot erősítsd magadban.

Hogy jött ide a leukémia, előre tudod, hogy az leszel?

Tudod hány ember jön össze valakivel kórházban? Sok.

Ne azon pörögj, hogy milyen rossz neked, hanem azon, hogy minden rendben lesz.

2018. szept. 18. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!