Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Koffeinmentes fájdalomcsillapító?

Koffeinmentes fájdalomcsillapító?

Figyelt kérdés

Fejfájásra szoktam néha fájdalomcsillapítót bevenni, legjobbnak a Quarelint találtam. Csak az a problémám vele, hogy este, éjszaka bevéve a koffeintartalma miatt nem tudok elaludni.

Milyen, valóban hatásos koffeinmentes fájdalomcsillapítóval kellene próbálkoznom? Aminek esetleg még kimondott altató hatása is van?


2018. szept. 19. 07:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Én ibuprofent szedek fejfájásra, nekem bevált. Ha aludni akarsz tőle, igyál neo citrant vagy valami hasonló vízben oldódó cuccot, az sokakat elálmosít, fájdalomcsillapító is van benne... Más vény nélküli hirtelen nem jut eszembe, de van sokféle, próbálgasd.
2018. szept. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én ben-u-ron mellett mindig elaludtam. Lassabban hat, ez igaz, de általában 20 perc és alszok tőle. 😁
2018. szept. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. szept. 19. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!