Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fog hatni a gyerek orcsepp is?

Fog hatni a gyerek orcsepp is?

Figyelt kérdés

Megfázásra antibiotikumot írt az orvos mert van benne bakteriális akármi és modta,hogy szedhetek köptetőt is.


A gyógyszertárban eszembe jutott,hogy mivel folyik az orrom és csípős érzés van mind két orrlyukamban ezért,ugyan nem mondta az orvos de én gondoltam veszek orrspray-t is. Mondtam a gyógyszertáros nőnek olyat adjon ami nem drága de jó,ajánlott ilyen gyerek orrcseppet ami 2-12 éves korosztályig adható,de azt mondta ez nekem tökéletes lesz ez 1555 forint.

A neve: xilomare kid 0,5 mg/ml.

Azt mondta ez tenger vízből van.

Tollal ráírta,hogy " 3 " gondolom 3×1 fújás.


Szerintetek ez a gyerek orrspray tényleg fog hatni? 35 éves férfi vagyok .

Vagy vegyek holnap felnőtt orrsprayt vagy nyugodjak meg,ha azt mondták a gyógyszertárban hogy jó,higyjem el? Betegtájékoztatóban 12 év alattiaknak van.

Vagy fújjak mindkét orrnyílásba nem egyet hanem kettőt napi háromszor és akkor ugyanott vagyunk?


Gondolom értitek a kérdést,előre is köszönöm a válaszokat.



2018. szept. 27. 21:13
 1/2 anonim ***** válasza:
50%

Ez a tengervizes cucc nem tartalmaz hatóanyagot, tényleg csak sós víz... Viszont jótékony a megázásnál. Nem akart a gyógyszerész durvább orrsprayt adni, gondolom...

Ha estére nagyon bedugul az orrod, hogy nem kapsz levegőt és nem tudsz aludni, akkor kell valami komolyabb, pl. Rhinospray Plus. Nekem ez vált be! Kifújom az orrom, aztán 1-1 fújás mindkét oldalra. (Fújás közben beszippantom, a másikat befogom addig.)

Én meghalnék enélkül megfázás idején! Tehát nekem nagyon jó! De ha kapsz levegőt és tudsz aludni, vagy jó a sós oldat is, akkor neked az is elég!

2018. szept. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én mindig a gyerek orrsprayét hasznàlom.Fog hatni.
2018. szept. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!