Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális, hogy eddig aludtam?

Normális, hogy eddig aludtam?

Figyelt kérdés
Egy-pár napja volt ez, hogy mivel egyetemen délelőtt nem volt órám és reggel 7 kor felébredtem magamtól gondoltam picit vissza alszom. Ezután miután megébredtem azt vettem észre hogy 13.30 van. Alapból nem vagyok fáradt napközben és mostanában elég sokat voltam fent. Azóta nem vettem észre, hogy sokat aludtam volna. Szerintetek kell emiatt aggódnom vagy valószínűleg csak most jött ki rajtam a fáradtság? 20/F

2018. szept. 28. 23:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt írtad délelőtt nem volt órád, és 13:30-kor keltél. Ha emiatt nem értél be akkor amiatt aggódj hogy bepótold az anyagot. És vegyél egy ébresztőt.
2018. szept. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát, nyilván nem aludtál eleget mostanában. Ne keress ott problémát, ahol nincs.
2018. szept. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
#1 A kérdező nem említette, hogy hányra kellett mennie délután iskolába. :D Lehet, hogy az ébresztés előtt kelt fel, illetve az egyetemen már nem kell annyira komolyan venni a pótlást, mint középiskolában. Nem hal bele, ha egy napot hiányzik, szóval nem értem, hogy mit pampogsz itt feleslegesen.
2018. szept. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat :D
2018. szept. 28. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!